Voip Gateways

Voip Gateways

VOIPBOX BRI

Download;

VoIP_Gateways_03.pdf
VoIPBOX_BRI.pdf


TELES.VoIPBOX müşterinizin telekom ortamına mevcut olan herhangi bir telekom teçhizatına müdahale etmeden bağlanan tam özellikli, kaliteli bir VoIP ağ geçididir. TELES.VoIPBOX FX alternatif, uygun maliyetli telekomünikasyon altyapılarına geçmek isteyen küçük ve orta ölçekli şirketler için idealdir. TELES.VoIPBOX, Terminal Uç Noktası (TE) olarak 1 veya 2 tane BRI ile, Ağ Terminasyonu (NT) olarak maksimum 4 tane BRI ile biçimlendirilebilir. Bu da tek bir aygıtın 8 tane VoIP kanalı temin edebilmesi anlamına gelir.

  • 8 kanallı VoIP ağ geçidi (4 tane BRI)
  • Ip ağlarını kullanırken ISDN özelliklerini ve kaliteyi muhafaza eder.
  • VoIP ve PSTN'den en iyi değeri elde etmek için LCR motoru
  • Dinamik PSTN fallback ve trafik şekillendirme
  • Mevcut telekom altyapılarına kesintisiz entegrasyon telecom
  • Kolay kurulum ve bakım

 

VoIP ve ISDN'yi paralel olarak çalıştırırken, müşterinizin irtibat bilgileri değişmeden kalır. Müşteriniz, aynı zamanda engeller veya paket kaybı olması durumunda PSTN'ye şeffaf fallback temin eden TELES IntraSTAR teknolojimizden de kullanabilir. Servis Kalitesi (QoS) normale döndüğünde, TELES.VoIPBOX trafiği tekrar VoIP'ye otomatik olarak yönlendirir.

TELES.VoIPBOX ile, müşteriniz IP veya genel PSTN ağı üzerinden gönderilen numaraya en ucuz yolu otomatik olarak seçmek için entegre LCR motorunu kullanabilir. Kutu, işlem için ulaşılabilen tam maliyet kontrolüyle ilgili bütün bilgileri verir.

TELES.VoIPBOX için konfigürasyon olanakları neredeyse sınırsızdır. Müşteriniz birkaç ana parametre girdikten sonra, TELES.GATE Yöneticisi aracımız kutunun ve yönlendirme dosyasının site üzerindeki erişimini ve konfigürasyonunu kolaylaştırır. Daha büyük kurulumlar ve uzaktan tam otomatik olarak temin etmek için TELES.NMS cevaptır. Yönlendirme dosya konfigürasyonunun çok yönlülüğü sizin kendi işinize yararı olan yollar teklif etmenizi sağlar. 

TELES.VoIPBOX, mükemmel ses kalitesi garanti eder. Yankı giderme, sessizlik süpresyonu ve az gürültü çıkarma her aygıtın temel özelliklerinin bir parçasıdır. Aynı zamande etkili konuşma sıkışmasına izin veren ve gerekli bant genişliğini azaltan çeşitli ses codec'leri de bulunmaktadır. TELES donanımının IP bağlantısının her iki ucunda uygulanması halinde aktive edilebilen RTP multiplexing teknolojimiz bant genişliğinin tüketimini daha da azaltabilir. TELES.VoIPBOX, her VoIP hedef yerine göre biçimlendirilebilen H.323 ve SIP sinyalizasyon protokollerini destekler. Aynı zamanda kimlik tespiti, ağ gözetimi ve faturalama amacıyla çoklu ağ geçidi denetimcilerine ve çoklu kaydedicilere bağlantılar da teklif edilir. TELES.VoIPBOX FX ile internet telefonuna risksiz, hızlı bir geçiş sunarak yeni müşteriler çekin. İlave olarak, telefon müşterilerinizi IP ağınıza doğrudan bağlayarak pahalı bağlantı ücretlerinden tasarruf edin.